Mehmet Tahtasız'dan Vahit Kayırıcıya sert sözler

ÇORUM 5 Eylül 2023 19:52
Videoyu Aç Mehmet Tahtasız'dan Vahit Kayırıcıya sert sözler
A
a

CHP Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız, MHP Çorum Milletvekili Vahit Kayrıcı’nın MHP İlçe Kongresi’nde genel seçimlerde şer odaklarının karşılarına FETÖ’cüler ile PKK’lıları çıkarttığına yönelik sözlerine cevap verdi...


MHP Milletvekili
Vahit Kayrıcı’ya “kimlerle ortaklık içinde olduklarına baksın” diyen CHP Milletvekili Mehmet Tahtasız, “Çok şükür ki; Habur Sınır Kapısı’nda teröristleri davul zurna ile karşılayanlardan olmadık. Oslo’ya, Kandil’e heyet gönderilirken kenarda sessiz kalıp izlemedik. 2018 seçimlerinde terörist başı Öcalan’ın mektubu meydanlarda okunurken, bu mektubu okutanlarla ortaklık yapmadık. Kırmızı bültenle aranan terörist Osman Öcalan, devletin kurumu TRT ekranına çıkarılırken, seçimleri kazanmak uğruna buna göz yummadık. Süleyman Şah Türbesi kaçırılarak, Türk toprağı terk edilirken bu kaçışa kılıf uyduranlardan olmadık. Halkımızı beka söylemleriyle kandırıp onların cebindekilere göz dikenlerden, zamlarla halkımızı fakirleştirenlerden hiç olmadık. Sayın Kayrıcı önce aynaya sonra kimlerle ortaklık içinde olduklarına baksın” dedi.

Kayrıcı’nın hamaset yaptığını ileri süren Tahtasız, “Hamasetle siyaset yapmayı bıraksın ve iktidar partisinin küçük ortağı olarak Çorum’un çözüm bekleyen sorunları için uğraş versin. İktidar tarafından verilen havaalanı, hızlı tren, acemi birliği, devlet hastanesi, polis moral eğitim merkezi ve daha onlarca sözün takipçisi olsun. Halkımızı içi boş, kara propagandalarla kandırmak yerine halkımıza neden fakirleştiklerini, bitmeyen zamların nedenlerini, yaşadıkları geçim sıkıntısının çözüm önerilerini, ülkemizin bu kara bataktan nasıl çıkarılacağını anlatsın. Halkımızın bu içi boş sözlere artık karnı tok. Herkes her şeyin farkında. Ülkesini en çok seven görevini en iyi yapandır. Sayın Kayrıcı da Çorum halkının teveccühü ile seçildiği koltuğun hakkını versin ve Çorum’un sorunlarının çözümüne kafa yorsun. Son olarak, FETÖ ile PKK ile masaya oturanların, yıllarca onlarla iş tutanların küçük ortağı CHP değil MHP’dir. Genel seçimlerde vatanını, bayrağını, milletin bağımsızlığını savunanlarla, milletin gözüne baka baka yalan söyleyenler, kaşıkla verip seçim sonrası kepçeyle alanlar, halkımızı fakirleştirenler, ülkemizi ekonomik krize sokanlar yarışmıştır. Ve ne yazık ki yalan sözlerle, çeşitli ayak oyunlarıyla bu seçim onlar tarafından alınmıştır” ifadelerini kullandı.


 
Kaynak : www.hitittv.net
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.net Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
sol reklam
Önce çevre
Erdoğan reklam