Ak Parti İskilip İlçe Başkanı Görevden Alındı!

ÇORUM 15 Eylül 2023 18:53
Videoyu Aç Ak Parti İskilip İlçe Başkanı Görevden Alındı!
A
a

Sondakika haber E.Şimşek (Özel haber) : 7 Ekim'de olağanüstü kongreye gidecek olan AK Parti'de değişim rüzgarları esmeye devam ediyor. AK Partide Çorum’da görevden almalar başladı...Edinilen kulis bilgisine göre bu kararın yerel seçimlere hazırlık için alındığı belirtiliyor.Çorum Ak Parti İskilip İlçe Başkanı Yusuf Kaya'nın bu nedenle görevden alındığı ifade edildi.Yerine Ak Parti Genel Merkezi tarafından belirlenen 4 aday üzerinde karar verecek...


SONDAKİKA HABER 

ÖNCE İSKİLİP'LE BAŞLANDI!..
SUNGURLU, KARGI VE DODURGA
İLÇE BAŞKANLARI GÖREVDEN ALINDI!

7 Ekim'de olağanüstü kongreye gidecek olan AK Parti'de değişim rüzgarları esmeye devam ediyor. AK Partide Çorum’da görevden almalar başladı...
MERKEZ VE İLÇE BAŞKANLARI
DEĞİŞİYOR MU?!..

AK Parti İskilip ilçe başkanın görevden alınmasıyla birlikte,Sungurlu İlçe Başkanı Metin Sarı, Kargı İlçe Başkanı Sacit Özdemir, İskilip İlçe Başkanı Yusuf Kaya ve Dodurga İlçe Başkanı Mustafa kaplan, il başkanlığına çağrılarak Ak Parti Genel merkez yöneticisi ve 27. Dönem Sivas Milletvekili Semiha Ekinci ve teşkilat yöneticileri ve ile bir süre görüştüler.
GEÇ KALINMIŞ BİR DEĞİŞİM !
- Ak Partili seçmenler bu değişimin için çok geç kalındığını erimesinin tek sebebini Milletvekili ve Yöneticilerin teşkilatların yaptıkları yanlışları görmezden geldikleri şeklinde ifade ediyorlar.
AK PARTİNİN OYLARI ERİDİ!..
AK Partinin Çorum'daki oyları 2019'yılından itibaren 2023 genel seçimlerle birlikte oy kaybı sürüyor. CHP ittifakla girdiği seçimde İkinci Milletvekilini az bir oy farkı ile kaybetti.MHP20 yıl gibi uzun bir süreden sonra milletvekili çıkardı .Yeniden sahalar dönen Yeniden Refah Partisi Çorum'da 12000 Bin oy aldı.

#Çorum
#hitittvnet
#Corum
AK Parti
T.C. Cumhurbaşkanlığı
T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim BaşkanlığıKaynak : www.hitittv.net
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.net Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
sol reklam
Önce çevre
Erdoğan reklam