Kayıp Üniversite öğrencisi Merve bulundu

ÇORUM 25 Mayıs 2023 19:27
Videoyu Aç Kayıp Üniversite öğrencisi Merve bulundu
A
a

Bursa’da kayıp olduğu için Çorum'da görev yapan abisi ve ailesi tarafından her yerde aranan Uludağ Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü 2. sınıf öğrencisi Merve Dilara Şahin (22), 4 gün sonra bulundu...

Bursa’da kayıp olduğu için Çorum'da görev yapan abisi ve ailesi tarafından her yerde aranan Uludağ Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü 2. sınıf öğrencisi Merve dilara Şahin (22),    4 gün sonra bulundu.Edinilen bilgiye göre, üniversite eğitimini tamamladıktan sonra memleketi Yozgat’a dönmek istemeyen genç kız evine gitmeyince ailesi tarafından merak edildi. Genç kızın Bursa’da ikamet ettiği eve gelen iki ağabeyi evde de bulamayınca polise kayıp ihbarında bulundu.
 

Yapılan araştırmaların ardından genz kızın otobüs ile Adana’ya gittiği tespit edildi. Ancak Merve Dilara Şahin burada da bulunamadı.Yapılan kayıp haberlerinin ardından ağabeyine telefonla ulaşan Merve Dilara Şahin; Adana’da bir kız arkadaşının yanında kaldığını söyledi.Bunun üzerine bir kez daha Adana’ya giden ağabeyi kız kardeşini memleketine anne babasının yanına götürdü.Merve’nin sağlık durumunun iyi olduğu ve hiç bir olaya karışmadığı öğrenildi.

Kaynak : www.hitittv.net
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.net Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
sol reklam
Önce çevre
Erdoğan reklam