Tapu ve Kadastro Müdürlükleri yeni binasına taşınıyor

ÇORUM 17 Haziran 2022 00:01
Videoyu Aç Tapu ve Kadastro Müdürlükleri yeni binasına taşınıyor
A
a

Çorum Valiliği ek bina zemin ve 1. katlarda hizmet veren Tapu ve Kadastro Müdürlükleri yeni yapılan eski müzenin bulunduğu alana taşınıyor...Çorum Valiliği EK-1 Bina zemin ve 1. katlarda hizmet veren Tapu ve Kadastro Müdürlükleri, Cengiz Topel Caddesi Çorum Müzesi yanında yeni yapılan hizmet binasına taşınıyor.Çorum Valiliği’nden yapılan açıklamada taşınma işlemi nedeniyle 20 Haziran Pazartesi günü vatandaşlara hizmet verilemeyeceği, 21 Haziran Salı günü itibariyle yeni hizmet binasında hizmet verileceği bildirildi.

ÇORUM TAPU İL MÜDÜRLÜĞÜ TAŞINIYOR!

- Çorum Valiliği ek bina zemin ve 1. katlarda hizmet veren Tapu ve Kadastro Müdürlükleri yeni yapılan eski müzenin bulunduğu alana taşınıyor...
Valilik’ten yapılan yapılan açıklamada, “Gülabibey Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:159/A adresinde bulunan Çorum Tapu ve Kadastro Müdürlüğü hizmet binasına taşınma işleri için 20 Haziran 2022 Pazartesi tarihinde bir iş günü müdürlüklerimizde vatandaşlara hizmet verilemeyeceği, 21 Haziran 2022 Salı günü itibari ile yeni hizmet binasında hizmet verileceği kamuoyuna saygıyla duyurulur.”denildi.

 

Kaynak : www.hitittv.net
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.net Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
sol reklam
Önce çevre