O Maskeyi istediğiniz yere takabilirsiniz!

TÜRKİYE 18 Ağustos 2020 13:27
Videoyu Aç  O Maskeyi istediğiniz yere takabilirsiniz!
A
a

Babasını koronavirüs nedeniyle kaybeden doktor Halit Yücel, maske takmayanlara, 'Şu saatten sonra o maskeyi istediğiniz yere takabilirsiniz' sözleriyle büyük bir tepki gösterdi...

 

BB184EmY

Pandemi sürecinde son iki ay bazen koronavirüs polikliniğinde çalıştığını ve kendisiyle ailesindeki herkesin koronavirüs testinin pozitif çıktığını 4 Ağustos'ta açıklayan doktor Halit Yücel, babasının yoğun bakım ünitesinde, kendisinin ve diğer aile üyelerinin serviste tedaviye alındığını belirtip, maske takılması ile ilgili uyarıda bulundu.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca da Yücel'in paylaşımını sosyal medya hesabından 'Yaşayandan Uyarılar' başlığıyla paylaşmıştı. Yücel, 6 Ağustos günü de Bakan Koca'yı etiketlediği paylaşımla babası için immun plazma aradığını belirtti.

​Yücel dün yaptığı paylaşımla babasını koronavirüs nedeniyle kaybettiğini açıkladı ve maske takmayanlara isyanda bulundu:

"Şu saatten sonra maskeyi istediğiniz yere takabilirsiniz. Gece gündüz çalışıp beni yetiştiren insanı, babamı kendi ellerimle toprağa verdim az önce. Mesleğimin ilk yılında, salgın hastalık yüzünden canımın üstüne toprak attım az önce."

Kaynak : www.hitittv.net
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.net Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

sol reklam