AK Partili vekiller kendi seçim bölgelerinin raporunu tutacak

ÇORUM 22 Temmuz 2019 10:58
Videoyu Aç AK Partili vekiller kendi seçim bölgelerinin raporunu tutacak
A
a

Çorum'un AK Partili vekillerine tatil yok. Kendi seçim değerlendirmelerini kendileri hazırlayacak . Seçim bölgelerinde çalışmaya devam edecek olan vekiller  analizlerini raporlaştıracaklar...


AK Partili vekillere tatil yok
 

Seçim bölgelerinde çalışmaya devam edecek olan vekiller 
analizlerini raporlaştıracak...

İllerin Seçim Raporlarını Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bölgesel Milletvekillerini dinleyerek ilk seçim değerlendirmesini birincisini Genel merkezde yapmıştı.CB: Erdoğan, Çorum'la ilgili bölümde Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan-Oğuzhan Kaya'nında  bulduğu toplantıda
Çorum değerlendirmesini  Erol Kavıncu'dan aldı. Kavuncu, 31 Mart seçimleriyle ilgili detaylı bilgiler verdi.Erdoğan, Erol Kavuncu'ya değerlendirmelerinden dolayı teşekkür etti.

TBMM, Genel Kurul’daki 11. Kalkınma Planı görüşmelerinin tamamlanmasının ardından 1 Ekim tarihine kadar tatile girdi. Bazı komisyonlar ise ara vermeden çalışmalarına devam edecek.  AK Partili milletvekilleri de yoğun tempodan dolayı tatil yapamayacak. Milletvekilleri kendi illerine giderek oradaki çalışmalara ağırlık verecek. Bölgelerinde parti teşkilatlarının her kademesi ile bir araya gelecek olan AK Partili vekiller, kendi sorumluluk alanlarında mahalle, ilçe ve il teşkilatları ile toplantılar gerçekleştirecek.  Milletvekilleri seçim bölgelerinde vatandaşla da bir araya gelecek. Özellikle 31 Mart yerel seçimlerinde oy kaybı yaşanan bölgelere gidecek olan AK Partili vekiller vatandaşı dinleyecek.

Yaklaşık 2 ay sürecek olan bu çalışmalar daha sonra rapor haline getirilerek Genel Merkez’e sunulacak. Yapılan çalışmalar sonucunda vatandaşın talep ve beklentileri doğrultusunda yeni dönemde Meclis’in çalışma takvimi ve öncelikli olarak ele alınacak konular belirlenecek.

 
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.net Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
sol reklam
Önce çevre
Erdoğan reklam