‘Çorumlu Obası’ Türkiye Birincisi seçildi

ÇORUM 17 Kasım 2021 11:41
Videoyu Aç ‘Çorumlu Obası’ Türkiye Birincisi seçildi
A
a

Çorum Belediyesi’nin yakın bir zaman önce hizmete sunduğu Çorumlu Obası Gençlik Kampı, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen yarışmada 128 Belediye ve 283 proje arasından birinci seçildi...


AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafında düzenlenen, ‘Gençlik ve Yerel Yönetimler’ konulu yarışmada, Gençlik hizmetlerine yönelik fiziki belediyecilik yatırımları alanında Çorumlu Obası Gençlik Kampı birincilik ödülüne layık görüldü. Ödülü Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

Çankaya Millet Bahçesinde düzenlenen törende konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ”Belediyelerimiz hayata geçirdikleri birçok proje ile gençlerin yanlarında olduklarını gösterdiler. Belediye Başkanlarımız gençlerimizin hayallerine ulaşmaları için her türlü desteği veriyor. Festivalimize destek veren ve ödül alan belediyelerimizi tebrik ediyorum” dedi.


Ödül töreninin ardından bir açıklama yapan Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Türkiye’de gençliğe en çok önem veren belediye Çorum belediyesidir. Aldığımız bu ödül de bunun en önemli ispatıdır. Ödülümüzü gençliğe değer veren belediyecilik anlayışının mimarı olan Cumhurbaşkanımızın elinden almak da bizim için ayrı bir gurur ve onur olmuştur” şeklinde konuştu.

Kaynak : www.hitittv.net
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.net Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
sol reklam
Önce çevre