Muzaffer Külcü Belaltı Ahlaksız Siyasete Müsade Etmem

ÇORUM 19 Kasım 2023 18:30
Videoyu Aç Muzaffer Külcü Belaltı Ahlaksız Siyasete Müsade Etmem
A
a

Sondakika haber: Önceki dönem Çorum Belediye Başkanı Avukat Muzaffer Külcü, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak aday adaylarıyla ilgili olumsuz propagandalara dikkat çekti. Paylaşımında sevenlerini de uyaran Külcü, “Benim ekibimdeki hiç kimse bel altı vurmaz, ahlaksız siyaset yapmaz , yapamaz. Yaparsa yeri bizim yanımız olamaz.” dedi...

MUZAFFER KÜLCÜ SEVENLERİNE
UYARIDA BULUNDU!..

 

21 Kasım Salı günü AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayacak olan Muzaffer Külcü, paylaşımında seçim önünün nazik bir süreçten geçtiğini de belirterek, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Sevgili kardeşlerim çok nazik bir süreçten geçiyoruz. Bu zamanlarda adeta at izi it izine karışır/ özellikle karıştırılır. Adaylarla ilgili olumsuz kampanya materyalleri ortaya servis edilir.

Adaylık müracaatı muhtemel bir kardeşimiz için de bir video dolaştırılıyor. Kara propagandaya alet olmamak için detay yazmıyorum. Eğer bunu bir partili arkadaşımız yapıyorsa, öncelikle partiye zarar verdiğini bilmelidir. Sonra da kul hakkına girebileceğini ve belki de bir suç işlediğini düşünerek ahlaklı davranmalıdır.

Bana gönül veren, beni destekleyen bir arkadaşımız bunu beğenmiş ya da paylaşmışsa onu derhal silmesini istiyorum. Benim ekibimdeki hiç kimse bel altı vurmaz, ahlaksız siyaset yapmaz , yapamaz. Yaparsa yeri bizim yanımız olamaz.”

Kaynak : www.hitittv.net
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.net Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
sol reklam
Önce çevre
Erdoğan reklam