Başkan Aşgın "Burası Dubai değil Çorum1

ÇORUM 24 Mart 2024 16:05
Videoyu Aç Başkan Aşgın "Burası Dubai değil Çorum1
A
a

Çorum Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Melikgazi Konut ve Ticaret Merkezi için 'Burası Dubai değil, Çorum' dedi...BU PROJE GÖZ KAMAŞTIRIYOR!..
'BURASI DUBAİ DEĞİL, ÇORUM'

 
Çorum Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, yeni dönem projeleri arasında yer alan Melikgazi Konut ve Ticaret Merkezi’nni detaylarını açıkladı...
  • Geçtiğimiz ay kamuoyuna açıklanan, her biri birbirinden kıymetli projelerle ilgili çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini belirten Başkan Aşgın, “Hayata geçireceğimiz projelerimizle Çorum’u Anadolu’nun ortasında bir yıldız gibi parlatacağız.” dedi.
  • Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim AŞGIN, 2019 yılından beri her alanda yaptıkları çalışmalarla şehrin adeta çehresini değiştirdiklerini, yeni dönemlerinde de hayata geçirecekleri projelerle Çorum’u Anadolu’nun yıldızı haline getireceklerini kaydetti. Başkan Aşgın, yeni dönem projeleri arasında yer alan Melikgazi Yaşam ve Ticaret Alanıyla ilgili bilgiler vererek “Burada gastronomi ve rekreasyona dayalı yeni yaşam ve ticaret alanı oluşturacağız. İnşa edeceğimiz gösteri havuzunun etrafında şekillenecek bu yeni yaşam alanında her yaştan vatandaşımızın istifadesine sunacağımız alışveriş merkezi, süs havuzu, gastronomi merkezi, sinema salonları, kafeteryalar, spor merkezi, çocuk oyun alanları yer alacak.”dedi...
  • Projenin tamamlandığında görüntüsüyle diğer şehirleri adeta kıskandıracağını anlatan Aşgın, “Burası Dubai değil, Çorum. Nasıl bir vahada Dubai doğmuşsa, Çorum da Anadolu’nun ortasında bir yıldız gibi parlayacak. 72 Bin 500 m2 alanda bambaşka bir şehir inşa edeceğiz.”dedi.

AK Parti
Çorum Belediyesi
Dr. Halil İbrahim AŞGIN
Halil İbrahim Aşgın
#buprojegözkamaştırıyor
#Çorum
Kaynak : www.hitittv.net
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.net Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

sol reklam
Önce çevre
Erdoğan reklam